2 edycja A+Camp już 25.09 w Krakowie! 2

a+camp_logo25 września 2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie Lizard King, odbędzie się 2 edycja A+Camp. To obecnie jedyny w Polsce barcamp skierowany do pracowników działów IT – managerów oraz administratorów. 2 edycja A+Camp z cyklu IT po godzinach upłynie pod hasłem: Wuj SAM & Piraci w 3D. Tematyką spotkania będzie Software Asset Management oraz zarządzanie infrastrukturą IT.

A+Camp to barcamp przygotowany specjalnie z myślą o specjalistach zarządzających infrastrukturą IT w firmach i instytucjach. To okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w luźnej, nieformalnej atmosferze. 2 edycja A+Camp, z cyklu IT po godzinach, odbędzie się 25.09.2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie Lizard King na ul. św. Tomasza 11a. Tematem spotkania pod hasłem Wuj SAM & Piraci w 3D będzie Software Asset Management oraz zarządzanie infrastrukturą IT.

2edycja a+camp_plakat

Wstęp na barcamp jest darmowy, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www: apluscamp2.evenea.pl.

A+Camp to z jednej strony prelekcje i dyskusja z ekspertami z branży IT, z drugiej strony zaś geek time, czyli rozrywka w najlepszym, komputerowym wydaniu. Na drugim spotkaniu z cyklu IT po godzinach wystąpią:

 • Piotr Wajszle, Główny Inżynier Systemu w A plus C, szef zespołów tworzących systemy uplook i statlook;
 • Mateusz Majewski – SAM Engagement Manager Corporate Accounts, Microsoft;
 • Michał Turlejski – SAM Engagement Manager EPG, Microsoft.

Podczas geek time wystąpi ekipa Materialination.com, która przeprowadzi pokaz druku 3D oraz wyjaśni uczestnikom arkana tej nowoczesnej technologii.

Organizator spotkania – firma A plus C, zapewni każdemu z uczestników darmowe piwo i pizzę. A plus C jest także fundatorem cennych nagród, które będzie można zdobyć w trakcie trwania imprezy. Więcej informacji o A+Camp można znaleźć na fan page wydarzenia: https://www.facebook.com/aplusc.camp

 • medical blog

  Wow, incredible blog layout! How long have you been blogging for?

  you made blogging look easy. The overall look of your web
  site is wonderful, let alone the content!

 • Thanks. I blogging since 2010.