Drugi konkurs świąteczny! [ROZWIĄZANY] 8

Kochani! Mam dla was kolejny konkursik świąteczny. Tym razem udało mi się zaprosić do współpracy firmę The Farm 51, twórców gry Deadfall Adventures.

W związku z tym, mam dla was 3 klucze Steam do ich najnowszej produkcji.DFA_Boxshot_2D_PC_ESRB

Aby wziąć udział w konkursie, należy w komentarzach pod tym wpisem napisać odpowiedź na pytanie – Za co lubisz filmy z Indiana Jonesem?

Najlepsze trzy odpowiedzi nagrodzę kluczami.

Konkurs trwa do poniedziałku 16 grudnia. Zwycięzców wyłonię we wtorek 17 grudnia.


ZWYCIĘZCAMI KONKURSU SĄ:

Cherny

Sander Cohen

Nekotaku

KTÓRYCH PROSZĘ O KONTAKT, CELEM WYSŁANIA KLUCZY DO GRY.

 • Cherny

  Za co lubię filmy o Indianie Jonesie? Jeśli napiszę, że są to najlepsze filmy przygodowe jakie powstały, to pewnie nie wystarczy, więc dorzucę parę innych cech, które w nich uwielbiam. Po pierwsze: całkiem ciekawa fabuła, która popycha Indy’ego do podróży w najdziksze z możliwych miejsc, które wyglądają wprost prześlicznie. Po drugie: humor. Po prostu uwielbiam poczucie humoru bohaterów, dzięki któremu często zanoszę się gromkim śmiechem w trakcie oglądania. No a poza tym… Harrison Ford w gustownym kapeluszu, wymachujący biczem <3 Czy może być coś lepszego?

 • Sander Cohen

  Filmy z poszukiwaczem przygód i skarbów jakim jest Indiana Jones, to bardzo dobry tytuł na wieczorki. Klimat zaginionych skarbów ukrytych gdzieś w starożytnych i zapomnianych przez cywilizację grobowcach czy innych miejscach, aż wylewa się z ekranu. Samych filmów było bardzo dużo. To tylko potwierdza fakt, że mamy dawkę bardzo wielu przygód, jakie razem z nim możemy przeżyć. Słynny kapelusz i bicz to już bardzo popularne przedmioty w tego typu grach czy podobnych produkcjach filmowych. Na przykład w samym Deadfall Adventures mamy bohatera, który w pewnym stopniu przypomina Pana Jones’a. I za to właśnie można go uwielbiać. Stał się swoistą inspiracją dla pokoleń, dzięki czemu możemy poczuć się jak on i szukać najróżniejsze skarby świata. Oczywiście ulubionym aktorem, który go grał był Harrison Ford. Sama już jego twarz w tym kapelusiku idealnie mi pasowała do poszukiwacza przygód na taką właśnie miarę. 7 zdobytych Oscarów jeśli chodzi o przygody Indiany Jonesa we wszelakich filmach to również myślę dobra rekomendacja, dobrego filmu. Ja osobiście już za młodu bardzo lubiłem robić za poszukiwacza przygód, a on dawał mi możliwość i powód do fantazjowania. Bardzo chętnie powracam do starych grobowców i ukrytych skarbów wraz z nim, oczekując na kolejne części związane z tym bohaterem. Raczej poszukiwanie coraz to ciekawszych i dobrze ukrytych skarbów gdzieś w zapomnianych cywilizacjach szybko mi się nie znudzi.
  Indiana Jones mknie żwawo szlakiem
  wcinając bułki z makiem
  Biczem ci przejedzie hakiem
  Złamie twą wolę ze smakiem

 • Feldziarz

  Dzięki wielkie za udział w konkursie:)

 • Nekotaku

  Gość z kapeluszem. Przeżywa przygody, jakich nie mogliby sobie wymarzyć nawet najbardziej zapaleni podróżnicy. Do tego zawsze trzyma piękną niewiastę u swojego boku. Czy może być coś lepszego?

  „Gdy już swe lasso wyciąga każdą damę do siebie przyciąga”

  Filmy z Indianą Jones’em to czysta rozrywka nie siląca jak dla mnie na nic ponadto. Co z tego, że jest do bólu nierealistyczna? Co z tego, iż większość wątków bierze się „z czapy”? Każda wada niknie w zderzeniu z tym jak to filmidło wywołuje frajdę. Autentycznie sprawia radość z oglądania i w mojej młodości sprawiało, że sam przywdziewałem kowbojski kapelusz i z dumą nosiłem moje piękne lasso (czy musze mówić, iż robił za nie sznurek?).

  „Gdybym Indianą Jones’em być mógł, czułbym się jak Bóg”

  Tak przynajmniej sobie zawsze myślałem. To znaczy podobnie, ponieważ szkrabem będąc rymowanki były dla mnie równie interesujące co polityka. Ale Indianę oglądałem. Siadałem z tym brudnym i wyświechtanym kapeluszem zajumanym dziadkowi i oglądałem. Z wypiekami na twarzy śledziłem przygody Jones’a i spółki.

  „Żaden, nawet najwyższy krater, nie powtrzyma mnie abym się poczuł jak bohater”

  Potem przyszła dorosłość, a mój kapelusz jak i piękne wspomnienia musiały odejść w mrok. Ale nie przestałem lubić Jones’a i wreszcie mam szansę poczuć się jak on. Nie jak Nathan Drake, który nawet nie ma kapelusza tylko właśnie jak Indiana Jones.

  „Aby do konkursu się załapać, musiałem moim lassem go z Internetu wyłapać”

 • Sander Cohen

  Szybko się uwinąłeś z rozwiązaniem ;)
  Poszedł mail.

 • Feldziarz

  Nie będę przecież was trzymał tyle w niepewności:)

 • Sander Cohen

  Idę jak burza z tymi konkursami :P

 • Feldziarz

  Rozumiem że klucze działają? Jeśli tak, to życzę owocnego grania:)