IT po godzinach, czyli A+Camp, już 18.07 w Krakowie!

a+camp_logo18 lipca 2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie The Stage, startuje A+Camp. To pierwszy barcamp z cyklu IT po godzinach skierowany do pracowników działów IT – managerów oraz administratorów. Pierwszy A+Camp zostanie poświęcony próbie znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak rozwiązać problem między krzesłem a klawiaturą?

A+Camp to pierwszy barcamp przygotowany specjalnie z myślą o specjalistach zarządzających infrastrukturą IT w firmach i instytucjach. To okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w luźnej, nieformalnej atmosferze. Pierwszy A+Camp, z cyklu IT po godzinach, odbędzie się 18.07.2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie The Stage na ul. Łobzowskiej 3. Tematem spotkania będzie próba znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak rozwiązać problem między krzesłem a klawiaturą? Wstęp na barcamp jest darmowy, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www: apluscamp.evenea.pl.

Miejsce: The Stage, ul. Łobzowska 3, godz. 19.00.

A+Camp to z jednej strony prelekcje i dyskusja z ekspertami z branży IT, z drugiej strony zaś geek time, czyli rozrywka w najlepszym, komputerowym wydaniu. Na pierwszym spotkaniu z cyklu IT po godzinach wystąpią:

  • Piotr Wajszle, Główny Inżynier Systemu w A plus C, twórca systemów uplook i statlook, który z perspektywy praktyka opowie uczestnikom o tym Jak rozwiązać problem między krzesłem a klawiaturą?
  • Beata Marek, ekspert w zakresie prawa IT&IP, autorka bloga cyberlaw.pl, wygłosi prelekcję na temat Aspekty prawne monitorowania aktywności użytkowników komputerów firmowych.

Podczas geek time wystąpi Jacek Głowacki z Onet.pl, który o grach komputerowych wie wszystko i grał w takie tytuły, o których nawet najbardziej zagorzały geek nie słyszał. Część z nich uczestnicy A+Camp będą mogli zobaczyć na żywo.

Organizator spotkania – firma A plus C, zapewni każdemu z uczestników darmowe piwo i pizzę. A plus C jest także fundatorem cennych nagród, które będzie można zdobyć w trakcie trwania imprezy. Więcej informacji o A+Camp można znaleźć na fan page wydarzenia:
https://www.facebook.com/aplusc.camp

Program

18.30 – 19.00 rejestracja uczestników,

19.00 – 19.15 powitanie uczestników i wprowadzenie do tematu agendy – Martyna Wojnicz, Piotr Kubiak, A+C: Jak rozpoznać problem między krzesłem a klawiaturą?

19.15 – 20.00 Piotr Wajszle, Główny Inżynier Systemu A+C: Jak rozwiązać problem miedzy krzesłem a klawiaturą?

20.00 – 20.45 Beata Marek, ekspert w zakresie prawa IT i własności intelektualnej: Aspekty prawne monitorowania aktywności użytkowników komputerów firmowych.

20.45 – 21.15 Geek Time – Jacek Głowacki, Onet.pl: Być jak Krzysztof Kolumb, czyli jak odkryłem Indie… games.

21.20 Rozwiązanie konkursów, wręczenie nagród oraz zakończenie spotkania

 

Spotkanie poprowadzą:

Martyna Wojnicz
Piotr Kubiak