Kupiłeś preinstalowany Windows 7? Możesz go tanio uaktualnić do 8ki 2

Od 2 czerwca została uruchomiona Oferta uaktualnienia systemu Windows.

Za 69 złotych brutto klienci indywidualni, którzy kupią komputer z preinstalowanym systemem Windows 7 (wersje Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Ultimate), w momencie ogłoszenia oficjalnej sprzedaży systemu Windows 8, będą mogli, po zarejestrowaniu, zaktualizować system w swoim komputerze do wersji Windows 8 Pro.

Ofertą uaktualnienia systemu Windows objęte są komputery kupione w terminie od 2 czerwca 2012 roku do 31 stycznia 2013 roku, do których dołączono ważny certyfikat autentyczności oraz klucz produktu systemu Windows 7 i na których preinstalowano jedną z wymienionych powyżej wersji systemów.

Szczegóły na temat Oferty uaktualnienia systemu Windows znajdują się pod adresem: www.pobierzwindows8.pl

  • carl

    Ciekawe rozwiązanie, ale muszę przyznać, że bardzo rozsądne ze strony Windowsa. Wiadomo, że większość będzie chciała aktualizować program operacyjny na 8. Tak więc Windows dostanie tak zwane „ekstra” pieniądze w zasadzie za nic.

  • Alicja

    Wydaje mi się to ciekawy pomysł promocyjny. Dobrze, że wreszcie promocje są dla ludzi a nie dla mediów i budowania wizerunku firmy. Czytając różne opinie, mam nadzieję (przechodzącą czasem w przekonanie), że nowy Windows mnie nie zawiedzie. Mojemu lapkowi aż burczy w brzuchu jak o tym mówię, więc czekam ze smakiem na nowinki.