Nowość OVERMAX! Smartfon VERTIS EXPI 6

Elegancki smartfon dla wymagających – procesor 4 x 1,2 GHz, 1 GB RAM-u i wyświetlacz QHD IPS 2.  Idealny dla biznesu i bardziej doświadczonych użytkowników.WEJDŹ NA NASTĘPNY POZIOM Z VERTIS EXPI!

Vertis EXPI to propozycja dla osób znających się na rzeczy. Czterordzeniowy procesor Cortex A7 Quadcore 4 x 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM zapewniają płynne działanie nawet przy wielu równocześnie funkcjonujących aplikacjach. 4,5’’ obraz IPS 2 w rozdzielczości QHD 960 x 540 px zapewni doznania wizualne, których nie znajdziesz u bezpośredniej konkurencji. Dzięki aparatowi 8 Mpix utrwalisz najpiękniejsze chwile w zdjęciach o wysokiej rozdzielczości.

1

EXPLORE MORE! ODKRYJ WIĘCEJ Z EXPI!

Z czystym sumieniem możesz schować swój firmowy telefon do szafy. EXPI posiada moduł Dual SIM, który pozwala na obsługę dwóch kart SIM równocześnie, a pakiet aplikacji biurowych pozwoli Ci pracować w trasie. O drogę także nie musisz się martwić – wbudowany moduł GPS poprowadzi Cię do celu. Za sprawą wymiennych obudów w dwóch kolorach: eleganckiej czerwieni i profesjonalnym granacie dopasujesz telefon do swoich wymagań.

Vertis_Expi_level-up-bussines500

ODKRYJ KORZYŚCI VERTIS EXPI!

Z myślą o Tobie wyposażyliśmy nasze urządzenie w bogaty zestaw akcesoriów: ładowarkę samochodową, folię ochronną na wyświetlacz, słuchawki i dwie kolorowe obudowy. Nie martw się także o aplikacje – EXPI na starcie ma m.in.: nawigację BeOnRoad (zakup licencji – opcjonalny), zestaw Kingsoft Office, antywirus Avast i Dziennik Gazetę Prawną.

Smartfon będzie dostępny w sprzedaży pod koniec stycznia 2014, cena jest jeszcze nieznana.