Palit przedstawia kartę GeForce GTX 780 Ti: Najlepsze GPU do gier 1

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych przedstawia nową, potężną kartę – Palit GeForce 780 Ti. Jest to najlepsze GPU do gier na świecie, ma 25% więcej rdzeni i zawiera nowe ekscytujące technologie, by przenieść doświadczenia graczy na zupełnie nowy poziom. Ta karta zapewnia czystą wydajność, co daje swobodę zagrania w każdy tytuł na najwyższych ustawieniach i w maksymalnej rozdzielczości na monitorach najwyższej jakości.Palit GTX780 Ti

Palit GeForce GTX 780 Ti ma GPU zbudowane w oparciu o architekturę NVIDIA Kepler™ z 2880 rdzeniami – o 25% więcej niż w w karcie GTX 780, co daje o 25% większą wydajność. Dodatkowo karta korzysta z pamięci GDDR5 o taktowaniu 7GHz i wspiera technologie NVIDIA G-SYNC/SHIELD, co daje możliwości których potrzebujesz, aby grać w ulubione tytuły na najwyższych ustawieniach.

Istotą “Najlepszego GPU do gier” – karty Palit GeForce GTX 780 Ti, jest wykorzystanie wielu najnowszych technologii:

  • NVIDIA Kepler GPU z 2880 rdzeniami
  • GPU oparte na architekturze Kepler nowej generacji
  • 3GB pamięci GDDR5 o taktowaniu 7GHz dla gier w wysokiej rozdzielczości
  • NVIDIA GPU Boost 2.0
  • NVIDIA 3 way SLI
  • NVIDIA G-SYNC
  • NVIDIA SHIELD™

GeForce GTX 780 Ti jest nie tylko szybką i zapewniającą płynność kartą. Przenosi ona jakość grafiki w grach na zupełnie inny poziom, przy tym cechując się pięknym designem. Karta obsługuje technologię NVIDIA GPU Boost 2.0, co pozwala na osiągnięcie maksymalnych prędkości taktowania. Rozwiązania PhysX® i TXAA™ zapewniają płynny obraz przy jednoczesnym zachowaniu ostrości, a GeForce ShadowPlay™ umożliwia uchwycenie wszystkich najważniejszych momentów podczas grania. Nieważne, czy grasz na ogromnym monitorze o rozdzielczości 4K, czy też na wielu monitorach, GTX 780 Ti zapewni wystarczającą moc, aby dostarczyć niesamowitych wrażeń. Palit GTX 780 Ti jest flagowym GPU platform z serii GTX700. Oferuje on szalenie wysoką wydajność, co pozwala zapewnić entuzjastom i graczom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Palit rozumie potrzeby graczy i wie, że oryginalna konstrukcja nie zaspokoi apetytu graczy. Aby zapewnić ekstremalną wydajność i stabilność, Palit przedstawi wkrótce własny projekt karty GeForce GTX 780 Ti JetStream, który pozwoli na osiągnięcie większej wydajności i będzie cechował się jeszcze lepszym systemem chłodzenia.

  • chętnie bym wypróbował, jakie możliwości daje ta karta graficzna.