Targi Kariera IT, Łódź 2013 – zapisz się już teraz!

Zapraszamy na kolejne prestiżowe targi pracy dla specjalistów z branży IT. Podczas Targów będziesz miał okazję nawiązać bezpośredni kontakt z liderami branży IT, porównać ich oferty pracy oraz przekazać im swoje CV. Spotkasz osoby związane z Twoim obszarem zainteresowań zawodowych. Dodatkowo poszerzysz swoją wiedzę dzięki ciekawym prelekcjom znanych i cenionych ekspertów dedykowanych dziedzin oraz trenerów i psychologów biznesu. Więcej informacji w dalszej części wpisu.

Najbliższe Targi Kariera IT odbędą się w Łodzi, dnia 23 lutego 2013 w hotelu Andel’s (ul. Ogrodowa 17). Czasu jest stosunkowo mało, więc trzeba się śpieszyć – tym bardziej, że targi mają charakter zamknięty i liczba miejsc jest ograniczona. Aby uczestniczyć w targach należy zarejestrować się na stronie http://careercon.pl/karierait/lodz/rejestracja

Organizatorzy zadbali o dobrą otoczkę targów – wystąpią następujący preleganci:

  • Monika Chodyra – Podstawy biznesowe a wartości osobiste
  • Mariusz Bober – Polihistoria, czyli inaczej o budowaniu swojej kariery
  • Jerzy Cichowicz – A4, czyli klątwa informatyczna
  • Paweł Włodarski, Wojciech Młynarczyk – Amazon Elastic Computing Cloud
  • Kamil Kozieł – 5 błędów w zarządzaniu projektami
  • Kamil Stawiarski – Wyrocznia buja w cloud’zie

Serdecznie zachęcamy :) Będzie można również napić się kawki, wygrać atrakcyjne nagrody oraz, tak jak napisałem na początku, zaaplikować swoje CV do firm wystawionych na targach, które poszukują pracowników na takie stanowiska jak Software Developer, Tester Oprogramowania czy System Engineer.

Szczegółowe informacje pod adresem http://careercon.pl/karierait/lodz