Zostań Królową Lodu, wchodź w związki i romanse w Arenie Mody – poznaj nowości w popularnej grze społecznościowej dla kobiet. 2

Firma XS Software ogłosiła dzisiaj listę świątecznych atrakcji oraz zawartość najnowszej aktualizacji w grze Arena Mody.

Gra, która w zeszłym miesiącu świętowała swoją pierwszą rocznicę i zgromadziła już milion graczek, od teraz oferuje opcje posiadania chłopaka oraz narzeczonego. W zależności od stopnia zażyłości pomiędzy bohaterką a jej przyjacielem, można będzie zdobywać między innymi prezenty, czy własnoręcznie stylizować swojego wielbiciela. Co więcej, grudzień będzie obfitował w specjalne świąteczne wydarzenia, w których można będzie zdobyć wyjątkową kreację Królowej Lodu oraz mnóstwo wyjątkowych prezentów! Gra Arena Mody jest dostępna za darmo pod adresem: http://arenamody.pl.

Arena Mody 1

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, wszyscy gracze Areny Mody, od 19. grudnia będą mogli wziąć udział w gromadzeniu śnieżynek, dostępnych po ukończonej walce. Zebrawszy określoną liczbę, będą mogli wymienić je na jeden z trzech rodzajów wyjątkowych prezentów: małego, średniego i dużego. Im większa paczka, tym większe są szanse na znalezienie wyjątkowo cennej nagrody: kostiumu Królowej Lodu, świątecznych meble, unikalnego świątecznego tła czy świątecznego powozu z białym pegazem. Co więcej, aż do stycznia, codziennie można otwierać kalendarz adwentowy pełen prezentów. Zbierając je wszystkie, gracze zdobędą cudowny świąteczny strój.

Gra Arena Mody jest obecna na rynku od października 2012 i w tym czasie zebrała już 1.000.000 graczek i graczy, którzy codziennie biorą udział w pojedynkach mody, także z supermodelkami, zbierają się w zespoły, które toczą grupowe rywalizacje oraz przeglądają centra handlowe i aukcje w poszukiwaniu rzadkich i efektywnych elementów ubioru.

Dowiedz się więcej na: http://arenamody.pl