2 edycja A+Camp już 25.09 w Krakowie! 2

a+camp_logo25 września 2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie Lizard King, odbędzie się 2 edycja A+Camp. To obecnie jedyny w Polsce barcamp skierowany do pracowników działów IT – managerów oraz administratorów. 2 edycja A+Camp z cyklu IT po godzinach upłynie pod hasłem: Wuj SAM & Piraci w 3D. Tematyką spotkania będzie Software Asset Management oraz zarządzanie infrastrukturą IT.

A+Camp to barcamp przygotowany specjalnie z myślą o specjalistach zarządzających infrastrukturą IT w firmach i instytucjach. To okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń w luźnej, nieformalnej atmosferze. 2 edycja A+Camp, z cyklu IT po godzinach, odbędzie się 25.09.2013 r. o godz. 19:00 w Krakowie, w klubie Lizard King na ul. św. Tomasza 11a. Tematem spotkania pod hasłem Wuj SAM & Piraci w 3D będzie Software Asset Management oraz zarządzanie infrastrukturą IT.

2edycja a+camp_plakat

Wstęp na barcamp jest darmowy, lecz z racji ograniczonej liczby miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę www: apluscamp2.evenea.pl.

A+Camp to z jednej strony prelekcje i dyskusja z ekspertami z branży IT, z drugiej strony zaś geek time, czyli rozrywka w najlepszym, komputerowym wydaniu. Na drugim spotkaniu z cyklu IT po godzinach wystąpią:

  • Piotr Wajszle, Główny Inżynier Systemu w A plus C, szef zespołów tworzących systemy uplook i statlook;
  • Mateusz Majewski – SAM Engagement Manager Corporate Accounts, Microsoft;
  • Michał Turlejski – SAM Engagement Manager EPG, Microsoft.

Podczas geek time wystąpi ekipa Materialination.com, która przeprowadzi pokaz druku 3D oraz wyjaśni uczestnikom arkana tej nowoczesnej technologii.

Organizator spotkania – firma A plus C, zapewni każdemu z uczestników darmowe piwo i pizzę. A plus C jest także fundatorem cennych nagród, które będzie można zdobyć w trakcie trwania imprezy. Więcej informacji o A+Camp można znaleźć na fan page wydarzenia: https://www.facebook.com/aplusc.camp