be quiet! poszerza ofertę o niskoprofilowy cooler

be quiet! powiększa swoja ofertę o nowy model coolera w małym rozmiarze; Shadow Rock LP charakteryzuje się kompaktowym, niskoprofilowym designem i wysoką wydajnością chłodzenia, co sprawia, że jest  to doskonała propozycja dla oszczędnych w przestrzeń, ale wydajnych systemów typu desktop oraz HTPC.

Imponująco  cichy, kompaktowy i wydajny

Shadow Rock LP został stworzony z myślą o osiągnięciu najlepszego stosunku wydajności do poziomu hałasu. Pomimo swoich kompaktowych wymiarów, które wynoszą 134 x 122 x 75,4 milimetrów (dł. x szer. x wys.), chłodzenie radzi sobie z TDP na poziomie do 130 watów. Nawet wtedy cooler emituje nie więcej niż 25.5 decybeli hałasu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiednich elementów, takich jak liczne aluminiowe finy, cztery wydajne, 6-milimetrowe rurki cieplne oraz wentylator Pure Wings 2 w wersji 120mm PWM, posiadający dziewięć łopatek o zoptymalizowanym kształcie i trwałe łożysko typu rifle.
W efekcie producent zapewnia niski poziom hałasu oraz wysoką niezawodność sprzętu.

Topowy design i dobra kompatybilność

Aby nadać produktowi eleganckiego designu, be quiet! zaopatrzyło model Shadow Rock w pokrycie górne wykonane ze szczotkowanego aluminium. Zakończenia rurek cieplnych także zostały wyposażone w aluminiowe nakładki. Poza wyjątkowym wyglądem, wysoką wydajnością oraz cichą pracą,
Shadow Rock LP oferuje kompatybilność z wszystkimi popularnymi gniazdami Intel® oraz AMD™.

Szeroki wachlarz zastosowań i przystępna cena

Ze względu na swoje kompaktowe wymiary  i doskonałą wydajność
Shadow Rock LP odznacza się jako najlepsze rozwiązanie chłodzące do wielu zastosowań, niezależnie czy jest to  niskoprofilowy komputer HTPC, mały system multimedialny czy budżetowy komputer dla amatorów gamingu. Shadow Rock LP sprawdza się dobrze we wszystkich powyższych przypadkach. Instalacja sprzętu jest teraz jeszcze łatwiejsza, ponieważ chłodzenie montuje się od przodu płyty głównej.

be quiet! Shadow Rock LP jest dostępny od dziś, a sugerowana cena chłodzenia wynosi 48 euro.