D-Link wspiera społeczność StarCraft2 w ramach projektu Ministry of Win 1

Zbliża się turniej organizowany przez Ministry of Win, który odbędzie się w pierwszym w Polsce pro gaming house stworzonym specjalnie dla społeczności StarCraft2. Zainstalowane w nim urządzenia sieciowe i kamery Full HD firmy D-Link zapewnią dwunastu zakwaterowanym w domu zawodnikom najwyższy komfort rozgrywek, a wszystkim entuzjastom StarCraft2, możliwość śledzenia ich przebiegu z każdego miejsca na świecie.

Warszawa, 30 sierpnia 2012 r. – D-Link Polska został partnerem technologicznym projektu Ministry of Win. W specjalnie przygotowanym dla graczy domu zainstalowane zostały kamery D-Link Full HD oraz urządzenia sieciowe, które zapewniają trenującym tam zawodnikom najlepszy komfort rozgrywek, a fanom – najwyższej jakości streaming wideo na żywo. Dzięki temu, cała społeczność StarCraft2 będzie mogła poczuć atmosferę rywalizacji oraz śledzić sukcesy i porażki graczy na ekranach własnych komputerów. W dniach od 31 sierpnia do 1 września br., po tygodniach treningów i przygotowań, odbędzie się międzynarodowy turniej, który jest inicjatywą twórców dwóch projektów – Ministry of Win i outPlayed. W turnieju udział weźmie 8 drużyn, a do wygrania jest nagroda w wysokości 5 tys. dolarów.

Chętnie angażujemy się w niekonwencjonalne wydarzenia, a Ministry of Win niewątpliwie jest jednym z nich. Jesteśmy pewni, że nasze urządzenia pozwolą na rozegranie emocjonujących rozgrywek bez zakłóceń, a także umożliwią wszystkim entuzjastom StarCraft 2 śledzenie tego wyjątkowego wydarzenia z każdego miejsca na świecie – mówi Kamil Rusjan,  Marketing & PR Specialist z firmy D-Link.

Oby więcej takich akcji. Gaming w Polsce ostatnio ostro prze do przodu, a dzięki takim eventom pokazujemy, że to co najlepsze mamy jeszcze przed sobą :)