HTC i T-Mobile wspierają kreatywne mikroprzedsiębiorstwa 1

HTC i T-Mobile nawiązały partnerstwo w ramach projektu „zaREklamuj swój biznes”. Skierowana do mikroprzedsiębiorstw z całej Polski inicjatywa ma zachęcić do kreatywnego promowania swoich produktów na rynku. Główną nagrodą w konkursie „zaREklamuj swój biznes” jest 5 tysięcy euro.

Głównym zadaniem projektu jest wsparcie małych firm, których właściciele, w oparciu o swoje pasje chcą budować komercyjny sukces. W efekcie, projekt ma ułatwić im skuteczniejsze dotarcie do klientów, a tym samym przyśpieszyć rozwój biznesu.

HTC już od dłuższego czasu zauważa niezwykle dynamiczny rozwój małego biznesu w Polsce. Mikroprzedsiębiorcy, choć pełni zapału i pomysłów, często poszukują dodatkowych środków na dalszy rozwój, a szczególnie tak potrzebną im promocję. Dlatego HTC postanowiło połączyć siły z T-Mobile, aby razem wyjść naprzeciw tym potrzebom.

W ramach projektu „ZaREklamuj swoj biznes” przedsiębiorcy mogą zdobyć nawet 5 tysięcy euro, kamerkę HTC RE oraz pakiet usług od T-Mobile. Ideą konkursu jest nagranie oryginalnego filmu prezentującego pomysł na biznes, a następnie opublikowanie go na Instagramie z dopiskiem #zareklamujswojbiznes. Konkurs rozpoczął się 9 lutego i potrwa do 31 marca.

Skuteczna komunikacja to podstawa

Najszybszym, najłatwiejszym i zarazem najbardziej skutecznym kanałem są obecnie media społecznościowe i dedykowane serwisy internetowe, takie jak m.in. YouTube, Facebook, Pinterest czy Instagram. Obecność na tych platformach ma niebagatelny wpływ na budowanie świadomości marki, szczególnie we wczesnej fazie rozwoju.

Aby sprostać temu wyzwaniu należy posiadać narzędzia, które umożliwią bezpośredni kontakt z klientami i szybką prezentację oferowanych produktów. Taką możliwość zapewnia szeroko-kątna kamerka HTC RE, umożliwiająca proste wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 16-Mpix i tworzenie filmów w jakości Full HD, nawet pod wodą (RE spełnia normę IPX7). Aby rozpocząć rejestrację materiału, wystarczy wziąć kamerkę do ręki i nacisnąć przycisk. Dzięki specjalnym czujnikom, RE włącza się sama. Kamera współpracuje z telefonami z systemem Android oraz iOS, płynnie przesyłając do ich pamięci wszystkie zarejestrowane materiały.

HTC i T-Mobile wspierają kreatywnych

HTC przywiązuje dużą wagę do designu, kreatywności oraz pasji do prowadzenia własnego biznesu, w którym klient jest w centrum uwagi. Dlatego produkty HTC wyróżniają się na rynku niezwykłą dbałością o szczegóły, wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych oraz przyciągającym wzrok wzornictwem. Podobnymi wartościami kierują się też młodzi polscy przedsiębiorcy, którzy dopiero budują swoją sieć klientów. Wiedzą jak ważna jest kreatywność i przykładanie wagi do każdego detalu. Rozumieją, że kluczowe są bliskie relacje z Klientem. To właśnie dla takich przedsiębiorców HTC tworzy produkty i do nich też kieruje program „zaREklamuj swoj biznes”, mający na celu wsparcie działalności oraz poprawienia skuteczności działań promocyjnych i marketingowych.

Młody biznes aktywnie wspiera także T-Mobile, dostarczając firmom pełen pakiet narzędzi – Jeden Numer, proDysk, proHosting, czy proSklep, dzięki którym nawet najbardziej kreatywne pomysły można łatwo i efektywnie zamienić w dobry biznes.