Metal, skóra i ręczne wykonanie – RAZER prezentuje nowy HEADSET klasy ULTRA PREMIUM

Najwyższej jakości aluminium i zabójcza jakość dźwięku – to cechy nowego, stworzonego do muzyki i gier headsetu Razer Kraken Forged Edition

Firma Razer, czołowy producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych, zaprezentowała dziś swoje najnowsze, topowe urządzenie audio –  headset Kraken Forged Edition. Wyposażone w nauszniki wykonane ze stopu aluminium – tego samego, które wykorzystuje się w produkcji samolotów – i wykończone matową fakturą, słuchawki Kraken Forged Edition są składane ręcznie, dzięki temu niezwykłe właściwości techniczne idą w parze z najlepszą możliwą jakością wykonania.

RZR_Kraken_1Uznany zespół inżynierów Razera spędził tysiące godzin nad doprowadzeniem do perfekcji brzmienia nowego headsetu Razer Kraken Forged Edition. Rezultatem tego jest stworzenie 40-milimetrowych, neodymowych głośników, które działają w pełnej harmonii z komorami dźwiękowymi i z nausznikami o zamkniętej konstrukcji, zapewniając głęboki, mocny bas, czyste średnie i wyostrzone wysokie tony. Dzięki swoim właściwościom, Razer Kraken Forged to idealna propozycja dla miłośników muzyki i gier, którzy nie przywykli do żadnych kompromisów.

Razer Kraken Forged Edition zaprojektowano z myślą o długich sesjach: skórzane wykończenia komfortowo przylegają do uszu, a pełna regulacja i niska waga zapewniają komfort nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów, czy maratonów z ulubionymi grami. Co więcej, headset składa się ułatwiając transport i przechowywanie. Zestaw Razer Kraken Forged Edition zawiera również wymienny kabel z wbudowanym mikrofonem, pozwalając użytkownikowi na błyskawiczną komunikację VoIP czy w drodze – przy użyciu standardowego telefonu komórkowego czy smartfona.

„To bez dwóch zdań najlepsze słuchawki dostępne na rynku zarówno do gier, jak i muzyki”. – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Do tej pory stworzyliśmy wiele niesamowitych produktów audio, ale teraz spokojnie mogę powiedzieć, że dokonaliśmy kolejnego przełomu w kwestii jakości dźwięku i wykonania.”

Więcej informacji o headsecie Razer Kraken Forged na: www.razerzone.com/gaming-audio/razer-kraken-forged-edition.