Nowa, lepsza Nemexia – XS Software informuje o zmianach w popularnej kosmicznej strategii

Firma XS Software poinformowała o zmianach dostępnych w najnowszej aktualizacji popularnej kosmicznej strategii Nemexia. Od teraz miłośnicy science fiction, gier z gatunku city builder, a przede wszystkim dobrej, wieloosobowej zabawy, mogą spodziewać wykorzystywać dziesiątki nowych elementów, taktyk i nowych zaawansowanych możliwości interfejsu.

background-confNemexia pozwala graczom wcielić się w przywódcę jednej z trzech ras: obcych Noxis, mechanicznej Unii Tertet lub ludzkiej Konfederacji. Podbijając i kolonizując kolejne planety, wykorzystają niezależnych bohaterów, których umiejętności rozwijają się w zależności od doświadczenia, unikatowe statki komandorów oraz potężne artefakty. Ostatecznym celem gry jest budowa Głównych Wrót Gwiezdnych, co można uczynić jedynie przy wspólnym wysiłku tysięcy graczy z całej Polski.

Najważniejsze nowości w Nemexii to:

  • Nowe, potężne przedmioty dla Admirałów oraz możliwość tworzenia nowych artefaktów z elementów.

  • Rozwój i ulepszanie przedmiotów – wprowadzono trzy poziomy jakości: pierwotny, normalny i ostateczny.

  • Nowe potężne statki komandorów: Argo i Pogromca, posiadające wyjątkowe właściwości takie, jak bonus do punktów aktualizacji, czy obniżanie parametrów obronnych wrogich jednostek.

  • Poprawiony interfejs, umożliwiający między innymi zmniejszenie HUD.

Dowiedz się więcej o Nemexia na www.nemexia.pl