Nowy AVG PC TuneUp 2014 już jest!

tuneupWyższa wydajność komputera, dłuższa żywotność baterii oraz więcej wolnego miejsca na dysku.

AVG z dumą prezentuje najnowszą odsłonę programu przyspieszającego i optymalizującego pracę komputera: AVG PC TuneUp 2014. Pakiet ten zawiera teraz 35 narzędzi do optymalizacji, które pozwolą użytkownikom na przywrócenie systemu Windows do najwyższej formy.

Program zawiera 10 nowych i ulepszonych funkcji, które umożliwią jeszcze prostsze dostosowywanie systemu do indywidualnych wymagań, usuwanie zbędnych danych, zwiększanie wydajności oraz wydłużenie życia baterii począwszy od Windows XP do nadchodzącego Windows 8.1.

Ulepszony interfejs użytkownika

AVG PC TuneUp 2014 wyposażony jest w uaktualniony, bardziej przejrzysty interfejs, który za pomocą kilku kliknięć pomaga rozwiązać większość problemów związanych z płynnością i szybkością działania komputera.

Nowy Disk Cleaner

W wersji 2014 unikalne narzędzie ‘Disk Cleaner’ usuwa resztki niepotrzebnych danych z ponad 155 aplikacji, w tym popularnych programów takich jak iTunes czy przeglądarka  Mozilla Firefox.

Browser Cleaner – oczyszczanie 25 przeglądarek jednym narzędziem

Aplikacja ‘Browser Cleaner’ optymalizuję pracę przeglądarek internetowych: usuwa niepotrzebne pliki, pozostałości po danych, jednocześnie chroniąc prywatność użytkownika i odzyskując miejsce na dysku. Aplikacja obsługuje 25 typów najpopularniejszych przeglądarek: Internet Explorer, Google Chrome, Firefox, Opera, Safari.

Nowy Duplicate Finder

Aplikacja wyszukuje i wskazuje do usunięcia zduplikowane pliki, tak jak obrazy, muzyka lub dokumenty. Duplicate Finder pomaga odnaleźć te zbędne pliki i pozwala użytkownikowi na pozbycie się ich w łatwy sposób – nawet jeżeli różnią się nazwami.

Optymalizacja w czasie rzeczywistym 2.0 – pomaga kontrolować zasobochłonne aplikacje.

Dzięki ‘Optymalizacji w czasie rzeczywistym (wersja 2.0)’ użytkownik może z łatwością monitorować pracę działających w tle aplikacji, decydując, które są niepotrzebne i można wyłączyć, uwalniając tym samym pełną moc procesora.

Nowy Flight Mode

Flight Mode pomaga użytkownikom laptopów zwiększyć żywotność baterii poprzez wyłączenie energochłonnych funkcji i usług. Testy wydajności AVG wykazały, że w połączeniu z ‘Trybem Ekonomicznym’, Tryb Flight Mode zwiększa żywotność baterii nawet do 49% podczas oglądania filmów w systemie Windows® 8.

Jeszcze więcej nowych i ulepszonych funkcji

  • Obsługiwanie systemu Windows 8: Wszystkie funkcje są w pełni kompatybilne z nadchodzącym systemem Windows 8/8.1 firmy Microsoft!
  • Menadżer procesów AVG: Identyfikuje programy pożerające najwięcej pamięci, ułatwiając odszukanie uruchomionych procesów, dzięki czemu użytkownik z łatwością może zarządzać wydajnością wszystkich aplikacji.
  • Szybszy Registry Cleaner: Nasze narzędzie Registry Cleaner skanuje i pomaga użytkownikowi szybciej niż kiedyś oczyścić i uporządkować serce systemu Windows -rejestr.
  • Dokładny Shortcut Cleaner: Usuwa i kasuje niepotrzebne skróty i błędne pliki z pulpitu i paska Start.

Program można pobrać ze strony: http://www.avg.pl/pobierz/avg_tuh/avg-pctuneup.