PAM Summit 2014!

 

 

pam

Czym jest  PAM Summit 2014? To nie tylko międzynarodowa konferencja łącząca światy analityków biznesowych i kierowników projektów skupiająca uwagę uczestników na synergii pomiędzy tymi dwiema rolami i korzyściach jakie można dzięki niej osiągnąć, ale też platforma spotkania specjalistów, ekspertów i sympatyków, którzy w inspirującej atmosferze mogą wymieniać się tu doświadczeniami, pogłębiać wiedzę i eksplorować nowe obszary tych dziedzin.

Pierwsza edycja, która odbyła się w 2013 roku, odniosła w środowisku spory sukces. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się światowej sławy eksperci tacy, jak Arie van Bennekum – autor Agile Manifesto, James Archer – Analityk Roku z Wielkiej Brytanii, czy Joseph de Silva – prezydent IIBA UK Chapter. Nasi prelegenci reprezentowali wiele krajów, m.in. Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Niemcy, Włochy, Holandię i Polskę. Wydarzenie przyciągnęło 90 analityków, 100 managerów i dyrektorów oraz 160 kierowników projektów.

Możliwość bliskiego kontaktu ze światowej sławy ekspertami, przełamujący schematy charakter warsztatów i spotkań, jak choćby Discusion Barrels – przestrzeń, gdzie w kręgu ludzi o podobnych problemach i doświadczeniach, w nieformalnej atmosferze można było skorzystać z porady ekspertów, agile coachów, ludzi o głębokiej wiedzy i innowacyjnych pomysłach – podkreślane były przez uczestników i prelegentów jako niewątpliwy wyróżnik i mocna strona konferencji.

Ciekawe prezentacje, prelekcje i inspirujące warsztaty pobudzały wyobraźnię i podgrzewały atmosferę służąc ożywionej wymianie idei. Konferencja odbywała się w Starej Zajezdni Tramwajowej, która nie tylko jest obiektem świetnie dostowanym do dużych wydarzeń biznesowych, ale też znajduje się w niezwykle czarującej okolicy krakowskiego Kazimierza. Piękna, czerwcowa pogoda sprzyjała networkingowi na świeżym powietrzu. Zagraniczni prelegenci byli pod wrażeniem świetnej organizacji wydarzenia i jego merytorycznego poziomu, a także panującej atmosfery.

Organizatorzy (PMI PC Kraków Branch i IIBA Poland Chapter), zapraszają  ponownie do Krakowa na kolejną edycję PAM Summit. Wydarzenie obejmuje jeden dzień wystąpień (23 czerwca) oraz jeden dzień warsztatów (24 czerwca). Podczas warsztatów w mniejszych grupach uczestnicy będą mogli wejść w bliższy kontakt z prelegentami, czerpać z ich doświadczeń oraz aktywnie dzielić się swoimi.

W tym roku również będzie można liczyć na znakomitych gości z różnych stron świata. Na wykładach będzie można spotkać takich prelegentów jak Sander Hoogendoorn, Mark Smalley oraz Hans deVries, a na warsztatach po raz kolejny Arie van Bennekum, Ewa Malia i wielu innych.

Zapraszamy serdecznie w czerwcu do Krakowa, na kolejną edycję PAM Summit.

Więcej szczegółów na stronie www.pamsummit.com