PREMIERA TRIVIADOR POLSKA – NAJSŁYNNIEJSZA NA ŚWIECIE DARMOWA GRA QUIZOWO-STRATEGICZNA ZADEBIUTOWAŁA NA POLSKIM RYNKU

Firma Kool2Play poinformowała o premierze Triviador Polska –  słynnej gry quizowo-strategicznej, w specjalnej, polskiej wersji językowej.

Triviador to przeglądarkowa gra społecznościowa skierowana do szerokiej grupy odbiorców, niezależnie od wieku. Gra może pochwalić się olbrzymią rzeszą fanów i długą historią – trafiła do sieci 12 lat temu, aktualnie na całym świecie gra w nią ponad 5 mln ludzi! To idealna propozycja dla tych, którzy zamiast zarządzać wirtualną farmą, wolą popisać się swoją wiedzą i stanąć do rywalizacji z innymi graczami z całej Polski.

Gra Triviador Polska jest dostępna za darmo pod adresem: poland.triviador.com oraz na Facebooku.

Triviador - atakuj przeciwników i broń swojego zamku!

Triviador łączy klasyczną formułę 3-osobowego quizu z pytaniami otwartymi i zamkniętymi,
z rozgrywką strategiczną toczoną na mapie Polski podzielonej na województwa. Udzielając poprawnych odpowiedzi, gracze mogą przejąć kolejne tereny, zwiększając tym samym swoją przewagę taktyczną i szansę na zdobycie zamków przeciwnika. W zaciekłej walce o terytoria, zawodnicy mogą wspierać się przydatnymi bonusami, które pomagają wybrać prawidłową odpowiedź, czy przypuścić atak nawet na odległe tereny.

W momencie startu, do dyspozycji polskich graczy oddano 10 000 pytań, z których ponad połowa nawiązuje m.in. do polskiej kultury, sportu, życia codziennego i najważniejszych wydarzeń. Wydawca gry firma Kool2Play obiecuje sukcesywnie dodawanie nowych zestawów pytań. Co ciekawe również sami gracze mogą dodawać własne pytania, jak również oceniać pozostałe, dzięki czemu gra rozwija się każdego dnia!