Recenzja słuchawek Over – Ear Wireless 1

Na początku kwietnia gościem Warszawy był jeden z najsłynniejszych gwiazd hip – hopu – 50 Cent. Muzyk zjawił się tam w celu przedstawienia nam najnowszego osiągnięcia, czyli słuchawek SMS Audio. Są to słuchawki przewodowe, bezprzewodowe, douszne i nauszne. Każdy z modeli zaprojektowano tak, aby spodobały się fanom każdego gatunku muzycznego.

PUDEŁKO

Model, z którym miałem do czynienia to Over – Ear Wireless. Są to słuchawki bezprzewodowe znajdujące się w pudełku o naprawdę dużych rozmiarach. Jego wierzch zdobi czarna okładka ze zdjęciem produktu i 50 Centa oraz opisem. Następnie zobaczycie niebieskie pudełko z bogatym wnętrzem, a mianowicie z ogromnym etui. W jego środku znajdziemy świetną kieszonkę z kablem audio, instrukcją obsługi, broszurkami informacyjnymi, adapterem do samolotu, dongle i oczywiście słuchawkami.

SŁUCHAWKI

Pierwsze wrażenie po otwarciu czarno – niebieskiego etui było bardzo pozytywne. Miałem do czynienia z kolorem silver obsidian. Jest to połączenie czarnych i srebrnych elementów oraz skóro – podobnego materiału. Lewa słuchawka wyposażona została w włącznik trybu SYNC, natomiast przeciwległa w przyciski regulacji dźwięku oraz zmiany utworu. Niestety Wireless nie posiadają możliwości zginania się, przez co zajmują dużo miejsca. Dużą zaletą jest natomiast miękkie wykończenie na muszlach i kabłąku. Słuchawki są dość ciężkie, ale nie odczuwalne w użytkowaniu. Do modelu dołączony jest niebieski kabel, świetnie współgrający z designem Over – Ear.

UŻYTKOWANIE

Słuchawki bezprzewodowe mają swoich przeciwników jak i zwolenników. Całe szczęście Wireless posiadają wymienny kabel audio, który się nie plącze i nie przeszkadza w użytkowaniu. Natomiast dongle z gniazdem USB koniecznym do ładowania produktu jest niewielki, dzięki czemu jego używanie jest komfortowe. Mimo, że słuchawki są duże, pracowało się nam bardzo dobrze. Jeśli chodzi o pudełko, jest naprawdę duże, jednak świetnie prezentuje się jako ozdoba domu. Ma bardzo ładny kolor i magnetyczne, praktyczne zapięcie. Duże słuchawki muszę mieć oczywiście jeszcze większe etui i tak jest w tym przypadku. Ładne czarne opakowanie z niebieskimi elementami posiada prowizoryczny uchwyt oraz naprawdę ładne wnętrze. Jednak dla niektórych użytkowników jego rozmiary mogą być nieco uciążliwe np. podczas wyjazdów.

DŹWIĘK

Miałem obawy co do tego, czy słuchawki promowane nazwiskiem gwiazdy będą dobrym produktem, a nie przereklamowanym. Jednak przypadek 50 Centa zapewniającego że dźwięk będzie krystalicznie czysty oraz że będziemy czuli się jak w studiu muzycznym to inny przypadek. SMS Audio zadbało o to, abyśmy cieszyli się zarówno świetnym wyglądem, jak i jakością odtwarzanej muzyki i dobrym brzmieniem basu, który nie jest za mocny i przesadzony.

PODSUMOWANIE

Podsumowując, sądzę że słuchawki Over – Ear Wireless mają więcej zalet niż wad. Nie przypadły mi do gustu jedynie duże rozmiary pudełka, etui oraz to, że się nie składają. Są to raczej wizualne minusy produktu, czyli najmniejszy kłopot. Wielu z Was zapewne ucieszy nieplączący się niebieski kabel audio. W ogóle nie przeszkadza podczas wykonywania sportu, biegania czy różnych czynności domowych, ponieważ się nie zahacza, a do tego ma fajny kolor. SMS Audio to zarówno jakość wyrobu jak i dźwięku. Bezprzewodowe SMS Audio to produkt 2w1. Możemy słuchać muzyki nie martwiąc się o kabel dzięki małemu dongle, lub podpiąć słuchawki do kabla audio, co sprawia, że Wireless to produkt bardzo praktyczny, uniwersalny oraz podporządkowujący się użytkownikowi.