Targi Kariera Programisty, Kraków 2013

Wraz z firmą careercon.pl mam zaszczyt zaprosić Was na Targi Kariery Programisty, które odbędą się 9 lutego w Krakowie, w hotelu Sheraton. W dalszej części wpisu znajdziecie list koordynatorki projektu.

Dzień dobry,

Jako koordynatorka prestiżowego projektu skierowanego wyłącznie do osób posiadających kilkuletnie doświadczenie w branży IT, chciałabym zaprosić Pana do wyjątkowego spotkania rekrutacyjnego z przedstawicielami TYLKO renomowanych firm IT w kraju i nie tylko.

Firmy, dla których przygotowujemy ten projekt to m. in.: SABRE,  INFOLET IT Team Solutions, VSoft, Credit Suisse, Natek, Delphi, Modis, J-Labs Software Specialists, Kompany, Cyclad, IT Kontrakt i inni. Spotkanie odbędzie się w Krakowie, 9 lutego w hotelu Sheraton.

Pański profil spełnia wymagania naszych klientów, dlatego też bardzo zależy mi na Pana obecności. Będę wdzięczna za informację czy termin 09.02.2013r. (sobota) byłby dla Pana odpowiedni (targi trwają od 09.30 do ok. 15.30).

Podczas targów odbędzie się ok. 8 prelekcji poświęconych tematyce IT oraz umiejętnościom miękkim prowadzonych przez trenerów i psychologów biznesu.
Nasi goście:

  1. Wiktor Żołnowski – Współczesne metody wytwarzania oprogramowania
  2. Łukasz Taczuk – Wake Up Neo…, czyli przejmowanie zdalnego terminala
  3. Maja Smolarczyk – rekrutacja oczami specjalisty
  4. Piotr Karczmarz – Trzy kręgi zasady jeża-zaplanuj swoją karierę
  5. Dawid Ostrowski – Jak Google wspiera programistów
  6. Bartosz Bielawski – PowerShell dla programistów
  7. Michał Blak – Social Design, Tools and Toys for Facebook
  8. Edyta Przybyłko – Kariera w mobilu

Udział w prelekcjach to doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy. Dodatkowo bezpłatnie otrzyma Pan wszystkie materiały szkoleniowe oraz weźmie Pan udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez naszych Partnerów.

Swój udział należy zgłosić poprzez formularz online http://careercon.pl/karieraprogramisty/krakow/rejestracja, szczegóły targów na stronie targów http://careercon.pl/karieraprogramisty/krakow

Programiści aplikacji internetowych, Mobile and Front-End Developer oraz wiele innych
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.
Być może mógłby Pan polecić osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu?
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

Pozdrawiam serdecznie,
Natalia Bąk