Dodatkowa ochrona dla mobilnych graczy 1

Genius wprowadza na rynek nowy plecak GX-Gaming  GB-1581. Przeznaczony jest on do przenoszenia i ochrony laptopów o przekątnej ekranu do 15,6 cala. Posiada także przestronne przegródki oraz kilka kieszeni do transportu akcesoriów do gier. 

Plecak GX-Gaming GB-1581_02

GX-Gaming GB-1581 zaprojektowano z myślą o graczach, którzy często przemieszczają się ze swoim laptopem. Wyściełana kieszeń wewnętrzna jest wystarczająco obszerna, by zmieścić również klawiaturę do gier i zestaw słuchawkowy. Przednie kieszenie pomieszczą także mysz oraz przenośne głośniki.

Dla komfortu użytkowników tył plecaka został wyłożony oddychającą siatką, a przepuszczające powietrze kanały powinny zapewnić ergonomiczne wsparcie pleców.

Plecak GX-Gaming GB-1581_01

Plecak o wymiarach 34×47×20cm dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej bądź srebrnej. Ma ona na celu lepszą ochronę przed uszkodzeniami przenoszonego sprzętu. Pozostałe elementy utrzymane są w czarnej stylistyce  z czerwonym wykończeniem

Plecak GX-Gaming GB-1581_03

Plecak GX-Gaming GB-1581 posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Produkt dostępny jest już w sprzedaży, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 129 PLN brutto.