Secret Service wróci na 100%! Potrzebuje tylko pieniędzy na papier 1

Legendarny Secret Service powróci do nas już tego lata! Dzisiaj uruchomił zbiórkę pieniędzy na wydanie papierowe.

SS_logo_na_PP

Redakcja chce zebrać 93 tysiące zł na uruchomienie wydania papierowego co jednak nie będzie problemem, bo w chwili publikacji tego artykułu licznik wskazuje 63 969 zł, a zbiórka trwa do 28 sierpnia. Jak na razie redakcja SS ujawniła pierwszy bonus – w chwili osiągnięcia 130% dofinansowania SS będzie grubszy i zostanie dołożony KGB.

Na co przede wszystkim zbierane są pieniądze?

Na różnego rodzaju koszty redakcyjne – koszty druku, sprzęt komputerowy, prawnicy, licencje itp. Redakcja zapewnia, że mają już gotowe większość tekstów do pierwszego reaktywowanego numeru. Nawet jeśli zbiórka by się nie powiodła (co obecnie jest niemożliwe – brakuje tylko 30 tysięcy) to i tak SS będzie istniał, ale tylko w formie elektronicznej. Tak, elektronicznej! :) Redakcja dobrze wie, że w obecnych czasach sam papier by nie wystarczył. Chce dotrzeć do jak największego grona odbiorców na całym świecie (polskich oczywiście ;)

Jedną istotną rzecz chcemy przekazać już teraz, bo chcemy być z Wami szczerzy. Niezależnie od wyników tej kampanii Secret Service wróci, a my nie przewidujemy możliwości zakończenia działalności po kilku numerach. Mamy już swoje lata i nie po to wracamy, żeby Wam i sobie zawracać głowę. Robimy to z radością, ale na poważnie.

Obszerne informacje nt. reaktywacji SS oraz nagród za wsparcie oczywiście na stronie zbiórki polakpotrafi.pl. Zapraszam również na oficjalny FanPage Secret Service.

Aktualizacja

16 lipca o godzinie 00:24 zbiórka sięgnęła 100% :) Obecnie jest to rekordzista na serwisie polakpotrafi.pl – pod względem wpłat oraz pod względem zebranych pieniędzy.