PLNOG: Jedi Telekomunikacji już 3-5 marca w Warszawie, dołącz do nich! + BONUS!

Na dwa dni – 3 oraz 4 marca 2014 roku – Hotel Marriott w Warszawie stanie się ośrodkiem działań Rycerzy Zakonu PLNOG. Wspólnie będą debatować o przyszłych losach teleinformatycznej galaktyki, nawiązując relacje i wymieniając się doświadczeniami.

PLNOG (Polish Networker Operators Group) to największa ogólnopolska konferencja poświęcona rozwiązaniom operatorskim w zakresie sieci teleinformatycznych oraz rozwiązań telekomunikacyjnych. Jej celem jest zapewnienie uczestnikom idealnych warunków do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń oraz edukacji w zakresie sieci.zdjecie 1

Kim są prelegenci i o czym będą mówić?

Nasi tegoroczni Mistrzowie Galaktyki Internetu pochodzą m.in. z planet Cisco, Huawei, Infradata, Orange i Arista Networks. Na wykładach dowiecie się, jak poruszać się po ruchomych piaskach Internetu, jak bronić się przed cyberatakiem, poznacie historię pewnej chmury, a także zgłębicie tajniki m.in.:

Zdjęcie 2

Organizatorzy PLNOG dbają o zapewnienie najświeższej i trudnodostępnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności. Dzień po konferencji PLNOG, 5 marca 2014, uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach, podczas których zgłębią tajniki:

  • Adresacji i podstaw IPv6
  • Konfiguracji routingu na platformach firmy Juniper Networks oraz konfiguracji protokołów routingu dynamicznego OSPF I BGP
  • SDN

Dla kogo przeznaczona jest konferencja?

Konferencja PLNOG przeznaczona jest dla pracowników i amatorów takich branż jak technologia IPv6, SDN, przetwarzanie danych w chmurze (cloud computing), bazy danych i powiązanych dziedzin. Nasi uczestnicy to zarówno operatorzy i architekci sieci, administratorzy baz danych, jak również studenci, którzy chcą związać swoją przyszłość z tymi kierunkami.

Zdjecie4

PLNOG nie jest kolejnym, nudnym wydarzeniem. Wierzymy, że dobra konfrencja to taka, na której można się czegoś nauczyć, ale i przy okazji dobrze bawić. Dlatego każda edycja otrzymuje wyjątkową oprawę tematyczną. Dbamy także o to, by podczas PLNOG-a odbywało się wiele atrakcji towarzyszących. Po jesiennym PLNOG w klimatach średniowiecznych turniejów rycerskich przenosimy się na zupełnie przeciwny kraniec czasoprzestrzeni – do odległej galaktyki w przyszłości, gdzie rycerze PLNOG stawią czoła Imperium.

Bonus

Jako bonus mamy dla Was kod rabatowy, który udzieli Wam 15% zniżki na konferencję, wpisując podczas rejestracji kod:  itmaniak_15

Dla osób chcących skorzystać z warsztatów i otrzymać zniżkę 30% na wykłady, prosimy podczas rejestracji, w okienku “Skąd dowiedziałeś się o PLNOG?” wpisać nazwę IT-Maniak.pl

Mamy dla Was jeszcze jedną rzecz – dwa kupony rabatowe upoważniające do 100% zniżki za opłatę za wejściówkę na konferencję CloudCommunity:

  • 5f1adcf7
  • 46acef4b