Reaktywację czas zacząć!

Z dniem dzisiejszym nastąpiła reaktywacja grupy Compu. Od tej pory znajdziecie u nas nie tylko forum, ale też ciekawie prowadzony blog i różnego rodzaju projekty. Serdecznie zapraszamy do rejestracji i aktywnego udzielania się na rzecz naszej społeczności.

Jak to dokładnie było?

Stare logo Compu

Compu – 2009

Wszystko się zaczęło ok. rok temu, gdy Saibamen wpadł na pomysł stworzenia forum komputerowego. Na samym początku było nas czterech. Pomysłodawca szybko założył stronę na niezbyt nowym i dobrym skrypcie PhpBB by Przemo, w dodatku hosting też nie był najlepszy. Po wakacjach zdecydowaliśmy się na inny host, który wydawał się ok. Nie wyświetlał reklam, nic nie dodawał do kodu HTML. Tym razem nawet mieliśmy nazwę, która bardziej wpadała w ucho – Compu.comlu.com. W sumie, do kwietnia udało nam się napisać prawie 2000 postów i 450 tematów. Angażowaliśmy się oprócz tego w liczne projekty i akcje, np. HTML nie gryzie. Przez nasze forum przewinęło się ponad 50 użytkowników. Niestety, dwa miesiące temu okazało się, że cały okres naszej ciężkiej pracy i optymalizacji poszedł na marne, więc musieliśmy szukać innego rozwiązania.

A teraz…

Po dłuższej przerwie postanowiliśmy zawitać znowu na ekrany Waszych monitorów  z podwójnym dopalaczem. Przesiedliśmy się do tego na płatny hosting. Również od teraz możecie czytać i komentować nasze wpisy na blogu, gdzie będziemy pisać nie tylko o sobie, ale o IT, technice, elektronice itp.

Każdy, kto się zarejestruje i będzie aktywnie uczestniczył w rozwoju naszych dzieci (bloga i forum), może otrzymać propozycję posady redaktora na naszym nowym portalu.

Autorzy: wojtek0adam; Saibamen
Poprawa: misiek200m