Recenzja słuchawek DJ Pro Performance

Kwiecień dla Polskich fanów 50 Centa był na pewno miłym miesiącem ze względu na to, że gwiazda spędziła w Warszawie kilka dni. Celem muzyka była promocja najnowszych słuchawek SMS Audio. Są to produkty przewodowe, bezprzewodowe, nauszne oraz douszne. W ofercie znajdziemy także słuchawki dla DJ’ów.

PUDEŁKO

Słuchawki z którymi miałem do czynienia są dla osób, którzy muzyką zajmują się profesjonalnie czyli DJ Pro Performance. Znajdują się w niewielkim pudełku w kolorze niebieskim. Które dodatkowo chroni czarna okładka ze zdjęciem produktu, opisem i 50 Centem. Praktycznym zabezpieczeniem jest magnetyczny zatrzask, dzięki czemu z pudełka nie wypadnie instrukcja obsługi, broszurki informacyjne, ściereczka czy adapter do samolotu. Zdziwiłem się rozmiarami pudełka, bo jak to możliwe, że słuchawki się w nim mieszczą?

SŁUCHAWKI

A więc słuchawki zmieściły się tam za sprawą zawiasów, które umożliwiają zginanie. DJ Pro Performance w kolorze city gray, czyli mieszance khaki i czarnego umiejscowiono w niebiesko – czarnym etui z prowizorycznym uchwytem. Ich środek nie zawiera żadnej kieszonki i przegródek, co być może jest dobrym rozwiązaniem, ze względu na większą powierzchnię do użycia. Kolor jest bardzo uniwersalny, pasuje zarówno dla mężczyzny jak i kobiety. Spodobała mi się także matowa struktura urządzenia i czarne skóro – podobne wykończenia na muszlach i kabłąku. Słuchawki podłączyć możemy do spiralnego kabla typu DJ oraz wymiennego kabla 3-click mic.

UŻYTKOWANIE

Słuchawki stworzono przede wszystkim z myślą o tym, aby były praktyczne i wygodne w użyciu. Pudełko i etui mają fajne, uniwersalne kolory, jednak nie posiadają widocznego uchwytu, który pozwoliłby nam w komfortowym przenoszeniu. Jest to mimo wszystko najmniejszy problem. Osobiście nie spodobał mi się kabel audio. Jest niebieski i nieco nie pasuje do tej zieleni DJ Pro Performance. Natomiast spiralny kabel dobrze się rozciąga i nie plącze, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli denerwować się jego zahaczaniem. Wakacyjna pora to czas wyjazdów oraz zabierania ze sobą niezbędnych rzeczy i tutaj dzięki zawiasom słuchawki spokojnie możemy zmieścić do walizki lub torby. Słuchając muzyki dość długo nie odczułem bólu uszu czy ogólnego ucisku. Głównie za sprawą świetnego skórzanego obicia.

DŹWIĘK

Profesjonaliści wymagają od urządzenia tego, aby nie tylko dobrze wyglądało, a również dobrze brzmiało. I w tej kwestii na pewno się nie zawiodą. Zarówno brzmienie basu, jak i niskich i wysokich tonów jest bezbłędne i wyraźne. Design jak i studyjna jakość dźwięku trafi do fanów każdego z gatunków muzycznych. Muzyka odtwarzana w tym modelu SMS Audio jest naprawdę krystaliczna jak zapewniał muzyk. Jedną z najważniejszych cech słuchawek jest na pewno pasywna redukcja szumów. DJ Pro świetnie wygłuszają dźwięki zewnętrzne dając nam przy tym dużą przyjemność oraz skupienie się tylko na utworze.

PODSUMOWANIE

Osoby kupujące produkt za 1299 zł na pewno mają większe wymagania. Ten model stworzono głównie dla osób zajmujących się muzyką zawodowo, dlatego dokładnie przemyślano każdy detal. Uważam, że tak jak ja produkt SMS Audio zachwyci i zadowoli wasze wymagania począwszy od pudelka kończąc na miękkiej ściereczce, dzięki której zachowamy świetny wygląd DJ Pro na długi czas.