Wielka uczta dla specjalistów IT coraz bliżej

Do 16 sierpnia trwają zapisy na konferencję programistyczną DevDay 2013 z udziałem światowej sławy autorytetów z branży informatycznej.

Trzecia edycja konferencji dla pasjonatów programowania DevDay odbędzie się 20 września 2013 r. w Centrum Dydaktyczno – Kongresowym Wydziału Lekarskiego CMUJ w Krakowie.

DevDay 2012

DevDay 2012

Podobnie jak w poprzednich edycjach, organizatorzy zaprosili do podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem gości z najwyższej informatycznej „półki” – w roli prelegenta wystąpi m.in. znany jako „Chuck Norris języka C#” – Jon Skeet z firmy Google. Łącznie, w trakcie 1 dnia, w trybie 2 równoległych ścieżek wystąpi 12 prelegentów.

Uczestnicy będą mogli posłuchać m.in. o zaawansowanych technologiach wyszukiwania za pomocą biblioteki Lucene, architekturze jednego z większych serwisów internetowych dla programistów – StackOverflow czy budowie startupów. W programie nie zabraknie także sesji traktujących o stronie operacyjnej technologii informatycznych – w tym technikach ciągłego dostarczania produktów (Continuous Delivery) oraz zastosowaniu podejść zwinnych (Agile) w pracy dużych zespołów informatycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane konferencją mają czas do 16 sierpnia aby przemyśleć, jak najlepiej zaprezentować się organizatorom w formularzu rejestracyjnym i zdobyć wejściówkę na wydarzenie.

Organizatorem DevDay jest Centrum Systemów Informatycznych ABB.

Więcej informacji o konferencji: http://www.devday.pl/.